446

komentarzy

Świt Nowy Dwór 2-1 Marcovia Marki [sparing]

Świt

W zastępstwie za odwołany mecz ligowy z LKS Nieciecza drużyna Świtu Nowy Dwór rozegrała w sobotę na szybko organizowany mecz sparingowy. Przyjechać do NDM i zagrać z drugoligowcem zgodziła się grająca w lidze okręgowej Marcovia Marki. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku bramkowym 2:1.

więcej

~~~

468

komentarzy

Transfery ZIMA 2009/2010 - oceny kibiców

Bialo-Zieloni.pl

Czytelnicy BZ za pośrednictwem serii czterech ankiet ocenili zimowe ruchy kadrowe Świtu. Michał Bigajski, Piotr Maślanka, Wojciech Musuła i Miłosz Rutkowski - właśnie Oni zostali poddani Waszej ocenie - teraz przyszła kolej na podsumowanie i zanalizowanie wyników.

więcej

~~~

339

komentarzy

Ankieta: W skali szkolnej (1-najgorzej, 6-najlepiej) oceń pozyskanie Miłosza Rutkowskiego do Świtu:

Bialo-Zieloni.pl

Z serii "Oceniamy zimowe transfery Świtu". To już "finałowa scena" naszej zabawy. Ostatnia ankieta z serii oceniania piłkarzy, którzy przyszli do Świtu tej zimy. Przez ostatnie 2 dni bohaterem tytułowym ankiety był Miłosz Rutkowski. Sprawdźmy wyniki:

więcej

~~~

263

komentarzy

21 kolejka przełożona

PZPN

Jak donosi oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej, decyzją Wydziału Gier 21 kolejka II ligi wschodniej i zachodniej podobnie jak 20 zostanie przełożona na inny termin z powodu niespyjających warunków atmosferycznych i co za tym idzie nie możliwości przygotowania piłkarskich boisk przez kluby występujące w tej klasie rozgrywkowej.

więcej

~~~

251

komentarzy

Karuzela licencyjna. Hetman bez, Jastrzębie z licencją

PZPN

Obradujący w czwartek Wydział Dyscypliny PZPN nie przedłużył licencji na grę w II lidze wschodniej Hetmanowi Zamość. Powodem takiej decyzji są problemy finansowo - organizacyjne zamojskiego klubu ortaz problem ze skompletowaniem składu.

więcej

~~~

302

komentarzy

Ankieta: W skali szkolnej (1-najgorzej, 6-najlepiej) oceń pozyskanie Piotra Maślanki do Świtu:

Bialo-Zieloni.pl

Z serii "Oceniamy zimowe transfery Świtu". Nowodworscy kibice oceniają po kolei zawodników, którzy przyszli do Świtu w tej przerwie zimowej. To już 3 ankieta z tej serii. Sprawdźmy co sądzą kibice o transferze Piotra Maślanki:

więcej

~~~

316

komentarzy

Szlagier na początek. LKS Nieciecza - Świt Nowy Dwór

Zapowiedź meczu

W niedzielę 14.03.2010 r. o godz 12 w Niecieczy odbędzie się spotkanie 21 kolejki II ligi wschodniej pomiędzy miejscowym LKS i Świtem Nowy Dwór Maz.

więcej

~~~

298

komentarzy

Statystyki sparingów z zimy 2010

Świt

Bialo-Zieloni.pl wzięło pod lupę wszystkie rozegrane od stycznia do marca br. mecze sparingowe Świtu. Nowodworzanie rozegrali w tym czasie 17 sparingów - 8 wygrywając, 3 remisując i 6 przegrywając.

więcej

~~~

491

komentarzy

Ankieta: W skali szkolnej (1-najgorzej, 6-najlepiej) oceń pozyskanie Michała Bigajskiego do Świtu:

Bialo-Zieloni.pl

Z serii "Oceniamy zimowe transfery Świtu". Po Wojtku Musule przyszła kolej na Michała Bigajskiego. Z komentarzy pozostawionych na stronie można wywnioskować, że ten bramkarz budzi mieszane uczucia wśród kibiców Świtu. Podejrzyjmy więc wyniki ankiety, aby to zweryfikować:

więcej

~~~

345

komentarzy

Świt Nowy Dwór 3-0 Mazur Karczew [sparing]

Relacja z meczu

Dzisiejsze spotkanie zakończyło serię meczy towarzyskich przed rundą wiosenną sezonu ligowego. Ostatnim przeciwnikiem "biało-zielonych" przed ligą był Mazur Karczew, który okazał się być przeciwnikiem dość chimerycznym, bo potrafił poważnie zagrozić bramce gospodarzy, lub dość długo i pewnie rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, nie pieczętując tego jednak golami, jednocześnie popełniając wiele błędów otwierających drogę na bramkę piłkarzom Świtu. Nowodworzanie pokonali Mazura Karczew, aż 3-0.

Fotoreportaż: 30 zdjęć

więcej

~~~

313

komentarzy

Ankieta: W skali szkolnej (1-najgorzej, 6-najlepiej) oceń pozyskanie Wojciecha Musuły do Świtu:

Bialo-Zieloni.pl

Oceniamy zimowe transfery Świtu. Pierwszy "na tapetę" trafił Wojciech Musuła. Sprawdźmy jak kibice oceniają jego przydatność dla drużyny:

więcej

~~~