195

komentarzy

Bialo-Zieloni.pl - sprawy organizacyjne

Bialo-Zieloni.pl

Po pierwsze: Zapraszamy do typowania kolejnych meczy Świtu. W środę Świt rozegra dwa mecze - typujemy więc obydwa wyniki do godziny 16:30, czyli na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszego z nich. Ostatnie trzy sparingi przespałem w typerze - przepraszam, postaram się mocniej, aby pamiętać, o kolejnych meczach.

Po drugie: Reklama na BZ (poprzez system AdTaily) potaniała z wcześniejszych 2,5 PLN / dzień do 1 PLN / dzień! Zachęcamy do pokazania się na Biało-Zielonych, których dziennie odwiedza już 100 unikalnych użytkowników odsłaniających stronę łącznie ok. 1500 razy dziennie!

~~~

165

komentarzy

Ankieta: Czy po ostatnich porażkach w sparingach jest się czym martwić?

Bialo-Zieloni.pl

Seria niepowodzeń w sparingowych spotkaniach biało-zielonych wywołała prawdziwą burzę w głowach kibiców Świtu. Nowodworzanie wypowiedzieli się więc poprzez ankietę na BZ o swoim stosunku do zaistniałej sytuacji. Przyjrzyjmy się jej wynikom:

więcej

~~~

183

komentarzy

Rozkład jazdy 22.02 - 28.02

Świt

Kolejny tydzień przed Nami, więc pojawia się również kolejny rozkład jazdy naszych piłkarzy. Szczegóły w dalszej części newsa.

więcej

~~~

438

komentarzy

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Kibiców w Ciechanowie

Świat wg. kibica

W dniu wczorajszym odbył się I Turniej halowy kibiców w piłkę nożną, zorganizowany przez kibiców MKS-u Ciechanów. Na miejsce zaciętych bitew piłkarskich obrano halę szkolną w Ciechanowie. Na te zawody zostaliśmy zaproszeni również My. Poniżej relacja z tego wydarzenia.

więcej

~~~

160

komentarzy

Świt Nowy Dwór 0-0 Przyszłość Włochy [sparing]

Relacja z meczu

Mecz z Przyszłością rozegrany został przez gospodarzy w "cienkim" składzie opartym na młodzieży, testowanych i zmiennikach zawodników pierwszego składu wspomaganych jedynie przez Foglera, Galickiego, Wojtczaka i Enowa.

więcej

~~~

195

komentarzy

Świt Nowy Dwór 1-2 Górnik Łęczna [sparing]

Relacja z meczu

Kolejny przegrany sparing Świtu. Tym razem pogromcą okazał się Górnik Łęczna - pierwszoligowiec. Opinie o meczu są różne, od pochwalnych mimo wyniku (np. str. oficjalna Świtu) do negatywnych (komentarze na BZ). Prawda prawdopodobnie leży, gdzieś po środku, ale najważniejszy jest wynik, który nie zachwyca przede wszystkim ze względu na utrzymanie się niepokojącej serii 7 meczy bez zwycięstwa (8 doliczając jeszcze remis z Przyszłością Włochy).

więcej

~~~

212

komentarzy

Sobotnie sparingi

Zapowiedź meczu

Jak już wcześniej pisaliśmy w nadchodzącą sobotę nowodworski Świt będzie miał okazję sprawdzić się na własnym terenie w pojedynku z I-ligowym Górnikiem Łęczna, oraz IV-ligową Przyszłością Włochy.

Przyjrzyjmy się bliżej sylwetkom obu klubów.

więcej

~~~

196

komentarzy

Świt Nowy Dwór 1-2 KS Piaseczno [sparing]

Relacja z meczu

Nie powiodło się i tym razem. Niestety Świt przegrał kolejne spotkanie sparingowe z rzędu. Tym razem pogromcą Nowodworzan okazał się KS Piaseczno.

więcej

~~~

152

komentarzy

Przegrają z zimą?

PZPN

Jak poinformował dziś Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej, inauguracyjna kolejka I i II ligi nie dojdzie do skutku. Wszystkiemu winna jest zimowa aura, która pokrzyżowała plany. Pierwszą kolejkę II ligi przełożono na 14 kwietnia, natomiast początek wiosennej rundy przewiduje się na 13-14 marca.

więcej

~~~

188

komentarzy

Rendez-vous z Prezesem

Świt

Jak już informowaliśmy wcześniej, dziś o 18.30 odbyło się spotkanie/konferencja z Prezesem Świtu, zaaranżowane przez niego samego. Postaramy się w skrócie przedstawić najważniejsze i istotne jego części.

więcej

~~~

172

komentarzy

Reprezentacja - "Kucharz" ponownie powołany

PZPN

Po raz kolejny w tej przerwie, Michał Kucharczyk zagości w kadrze. Trener Globisz systematycznie powołuje naszego napastnika na rozmaite mecze i zgrupowania. Tym razem Michał weźmie udział w meczu z reprezentacją Szwajcarii (również U-19).

więcej

~~~