364

komentarzy

Widziałem było 3:0

Relacja okiem kibicaDzisiejszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy czyli dla Świtu. Pogoda paskudna, warunki trudne i brak przyjezdnych.

więcej

~~~

822

komentarzy

Świt NDM - SMS Łódź

Zapowiedź meczu

W sobotę 12.04.2008r o godz. 18 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się spotkanie 20 kolejki 3 ligi gr 1 pomiędzy Świtem i UKS SMS Łódź.

więcej

~~~

179

komentarzy

Witamy ponownie

Bialo-Zieloni.plPo krótkiej przerwie Bialo-Zieloni.pl znowu w eterze :)

Jak widać od razu troszkę się pozmieniało. Narazie tymczasowy wygląd strony musicie zaakceptować w tej postaci. Funkcjonalność strony wzrosła zarówno dla użytkowników odwiedzających strony jak i dla nas - administratorów.

więcej

~~~

245

komentarzy

Otwarcie

Bialo-Zieloni.pl

Witamy w naszych skromnych progach. Ten serwis powstał, aby każdy z was mógł śmiało powiedzieć, że wie co w klubie piszczy (nie tylko bieda xD). Biało-Zielonych będą tworzyć najświeższe aktualności, najlepsze relacje, fakty, plotki, osobiste przemyślenia i dyskusje. W najbliższych dniach zaczniemy zapełniać galerię. Wpływ na rozwój tego projektu macie również WY! Bierzcie udział w naszych ankietach, komentujcie newsy, uczestniczcie w dyskusjach na forum Noviak Fans '02.

Strona powstała dla Was kibiców. Będziemy więc pisać o kibicach, o Świcie, o układowiczach z Legionowa i całym światku kibicowskim. Mamy nadzieję, że pomożecie...

~~~